Dommaroppsett vårsesong

18. april 2015

Dommaroppsett for vårsesongen er no klart. Husk at lagleiar må kontakte dommar før kvar kamp for stadfesting av bane og klokkeslett.

Start tidspunkt Heimelag Bortelag Dommar
2015-04-15 18:00 Breim G 11 Vikane /Loen G 11 Bjørn Inge F Kleppe
2015-04-17 19:00 Breim J 13/14 7 Sandane J 13/14 Idar Skinlo
2015-04-20 18:00 Breim J 11 2 Sandane J 11 1 Ole Kleveland Førde
2015-04-23 18:00 Breim G 12 Eid G 12 2 Arne Nybø Gangeskar
2015-04-24 19:00 Breim /Sandane D3D Sogndal Krets
2015-04-27 18:00 Breim J 11 1 Breim J 11 2 Ole Kleveland Førde
2015-04-30 18:00 Breim J 12 Sandane J 12 1 Kristoffer Hjelle
2015-05-01 19:00 Breim J 13/14 7 Loen J 13/14 Idar Skinlo
2015-05-04 18:00 Breim J 11 2 Stryn J 11 Ole Kleveland Førde
2015-05-04 19:00 Breim G 13/14 9 Stryn G 13/14 9 1 Idar Skinlo
2015-05-05 19:00 Breim G 13/14 7 Bremanger G 13/14 7 Andreas Hetle
2015-05-06 18:00 Breim G 11 Stryn G 11 1 Bjørn Inge F Kleppe
2015-05-06 19:00 Breim /Sandane D3D Balestrand Krets
2015-05-11 18:00 Breim J 11 2 Veten /Hardbagg J 11 Ole Kleveland Førde
2015-05-12 19:00 Breim Herrar Flatraket /Selje 2 Krets
2015-05-14 18:00 Breim G 12 Hyen G 12 Arne Nybø Gangeskar
2015-05-18 18:00 Breim J 11 1 Stryn J 11 Kristoffer Hjelle
2015-05-19 19:00 Breim G 13/14 7 Skavøypoll G 13/14 7 Andreas Hetle
2015-05-20 19:00 Breim J 15/16 9/7 Eid J 15/16 9/7 Idar Skinlo
2015-05-21 18:00 Breim G 12 Sandane G 12 2 Arne Nybø Gangeskar
2015-05-21 18:00 Breim J 12 Stryn J 12 1 Ole Kleveland Førde
2015-05-22 19:00 Breim J 13/14 7 Eid J 13/14 7 Idar Skinlo
2015-05-26 19:00 Breim Herrar Sandane 2 Krets
2015-05-27 18:00 Breim G 11 Stryn G 11 2 Bjørn Inge F Kleppe
2015-05-29 19:00 Breim /Sandane D3D Tornado Måløy Krets
2015-06-01 18:00 Breim J 11 1 Sandane J 11 2 Ole Kleveland Førde
2015-06-01 19:00 Breim G 13/14 9 Stryn G 13/14 9 2 Idar Skinlo
2015-06-03 18:00 Breim G 11 Sandane G 11 Bjørn Inge F Kleppe
2015-06-03 19:00 Breim J 15/16 9/7 Sandane J 15/16 9/7 Idar Skinlo
2015-06-04 18:00 Breim G 12 Stryn G 12 2 Arne Nybø Gangeskar
2015-06-04 18:00 Breim J 12 Sandane J 12 2 Kristoffer Hjelle
2015-06-05 19:00 Breim J 13/14 7 Stadlandet J 13/14 Idar Skinlo
2015-06-08 18:00 Breim J 11 2 Breim J 11 1 Ole Kleveland Førde
2015-06-09 19:00 Breim Herrar Hyen Krets
2015-06-11 18:00 Breim G 12 Loen /Vikane G 12 Arne Nybø Gangeskar
2015-06-15 18:00 Breim J 11 1 Veten /Hardbagg J 11 Ole Kleveland Førde
2015-06-15 19:00 Breim G 13/14 9 Hornindal G 13/14 9 Idar Skinlo
2015-06-16 19:00 Breim G 13/14 7 Sandane G 13/14 7 Andreas Hetle
2015-06-17 18:00 Breim G 11 Skavøypoll G 11 2 Kristoffer Hjelle
2015-06-17 19:00 Breim J 15/16 9/7 Stryn J 15/16 9/7 Idar Skinlo
2015-06-18 18:00 Breim J 12 Stryn J 12 2 Kristoffer Hjelle
2015-06-23 19:00 Breim Herrar Haugen Krets