Treningstider haust/vinter 2019/20

Breim Skule & Stadionbygget               

Mandag:

15.00-16.00                       Sterk og stødig                                Marit Kleppe

17.30-19.30                       Breim Skulekorps

20.00-21.15                       Fotball Old Boys                              Kjetil L. Vie, Leif Ø. Felde

Onsdag:

17.00-18.00                      Nøstetrim 3-5 år                              Jenny Flølo Kleppe

18.00-19.00                      Basis/friidrett 10-13 år                 Reidar Moldestad

19.00-20.30                      Sirkeltrening 14-90 år                   Reidar Moldestad

Fredag:

18.00-23.00                      Idrettsklubben                                 Sjå eigen oversikt


Spinning: www.treningstid.no

Gymsal Reed:

Fredag:

18.00-19.30                       Innebandy                                        Kai Petter Sårheim m.fl.

Breimshallen:

Måndag:                                                                                                              

18.00-19.00                       Handball J7/G7                               Camilla Heggen/Eva M. Felde

19.30-21.30                       Volleyball Herrer                          Kjell Bijsterbosch

Onsdag:                                                                                                                

18.00-19.00                       Handball J8/G8                               Irene Flølo og Sandra Gimmestad Støyva

Torsdag:

17.00-19.00                       Seniordans                                        Anni Felde

Trivselshagen:                      

Tysdag:

18.00-19.30                       GFIL trening løpstrening ute (Firdahallen) frå 13 år Reidar Moldestad m.fl.

Onsdag:

17.30-18.30                       Handball G9/10                             Tina Eide og Anne Svangtun

18.00-19.00                       Handball J9/10                              Benedicte Kvellestad og Oda Kristin Eide  

Torsdag:

18.00-19.30                       GFIL fellestrening i Firdahallen, frå 13 år Reidar Moldestad m.fl.


Breimsbygda studio –i form på 1-2-3:

Måndag:

18.00-19.00                       Ungdom og nybyrjarar                 Vilde Sårheim

Fredag:

17.00-18.00                       Ungdom og nybyrjarar                 Vilde Sårheim

Vaksne/vidarekomne avtaler tid direkte med Ola Bergheim.

 

Kunstgrasbana:

Måndag:                                                                                                              

18.30-20.00                         Barmarkstrening                          Grete Aa Sandal

(Blir flytta til Utvikfjellet når det vert snø!)

Onsdag:                                                                                                               

19.00-20.00                         Basistrening vaksne                     Oddny Kleppenes, Anne Merete Kleppenes

Fotball: sjå nettside

Ski (Utvikfjellet) oppstart etter jul:

Treningstider for ski på Utvikefjellet vert lagt ut når det nærmar seg sesongstart!

OBS!       Sjå Kunstgras Reed: måndag kl.18.30-20.00 barmarkstrening, inntil snø på Utvikfjellet.

  

Idrettskulen 2019/2020

Vert gjennomført for aldersgruppa 1. til 4. klasse.

10 og 11 åringar kan delta dersom dei ikkje er med på treningar i særgruppene.

Det er ulike oppmøteplassar gjennom året. Sjå eiga side (vert lagt ut om kort tid) for meir info og årsplan. Vi satsar på ein snørik vinter med gode muligheiter for aktivitet på Utvikfjellet. Det er difor ikkje lagt opp til idrettskule i januar/februar utover treningstidene til skigruppa, men vi prøver oss på nokre økter før påske igjen.

1.-2. klasse TORSDAG KL. 18.00-19.00

3.-4. klasse TORSDAG KL. 19.00-20.00