Treningstider haust/vinter 2018/19

Breim Skule & Stadionbygget               

Mandag:

15.00-16.00                       Sterk og stødig                                  Marit Kleppe

17.30-19.30                       Breim Skulekorps      

Tysdag:

17.00-18.00                       Bading opp til 2.klasse*            Jørgen Veien, Kent Øystein Hjelle

18.00-19.00                       Bading frå 2.klasse*                     Jørgen Veien, Kent Øystein Hjelle

20.00-21.15                       Fotball Old Boys                              Leif Øystein Felde

*kr 50,- pr. pers

Onsdag:

17.00-18.00                       Nøstetrim 3-5 år                             Inger Berit Skinlo, Eva Marie Felde

19.00-20.30                       Sirkeltrening 14-70 år               Reidar Moldestad

Fredag:

17.00-18.00                       Handball G/J 10/11                      Tina Eide

18.00-23.00                       Idrettsklubben                                 Sjå eigen oversikt


Spinning: www.treningstid.no

Gymsal Reed:

Torsdag:

18.00-19.30                       Basisidrett frå 10 år                    Grete Aa Sandal

(Blir flytta til måndager frå november og til Utvikfjellet når det vert snø!)

Fredag:

18.00-19.30                       Innebandy                                            Kai Petter Sårheim m.fl.

 

Breimshallen:

Måndag:                                                                                                              

19.30-21.30                       Volleyball Herrer                           Kjell Bijsterbosch

Tysdag:                                                                                                                 

18.00-19.00                       Handball J7/G7                                Hanne Sunde, Irene Flølo

Onsdag:                                                                                                                

16.30-17.30                       Handball J8/9                                   Tina Eide, Kathrin Stokke

17.30-18.30                       Handball G8/9                                  Anne Svangtun, Grete Aa Sandal

Torsdag:

17.00-19.00                       Seniordans                                           Anni Felde

20.00-22.00                       Volleyball Herrer                           Kjell Bijsterbosch

Søndag:

19.30-21.00                       Volleyball Mix                       Jørgen Veien

 

Trivselshagen:                      

Tysdag:

18.00-19.30                       GFIL trening løpstrening ute (Firdahallen) frå 13 år Reidar Moldestad m.fl.

18.00-19.30                       Handball J10/11                             Camilla Heggen, Anne Svangtun

Onsdag:

07.00-08.15                       GFIL langtur – oppmøte ved Firdahallen

19.00-20.30                       Handball G10/11                           Tina Eide 

Torsdag:

18.00-20.00                       GFIL fellestrening i Firdahallen, frå 13 år Reidar Moldestad m.fl.

Fredag:

07.00-08.15                       GFIL basisøkt-oppmøte Firdahallen, frå 13 år


Breimsbygda studio –i form på 1-2-3:

Måndag:

18.00-19.00                       Ungdom og nybyrjarar                                Vilde Sårheim

19.00-21.00                       Vidarekomne og vaksne                            Ola Bergheim    m.fl.

Fredag:

17.00-18.00                       Ungdom og nybyrjarar                                Robert Andre Moldestad

 

Kunstgrasbana:

Torsdag:                                                                                                             

18.00-19.30                       Basisidrett frå 10 år                                      Grete Aa Sandal

(Blir flytta til måndager frå november og til Utvikfjellet når det vert snø!)

Fotball: sjå nettside

 

Ski (Utvikfjellet) oppstart etter jul:

Mandag:

18.00-19.15                       Fjordpipe skiskule langrenn                 Grete Aa Sandal

(1.klasse og yngre må ha med ein vaksen)

Torsdag:

18.30-20.00                       Fjordpipe skiskule alpint        Nils Kåre Sårheim,  Per Asbjørn Felde, Anders Felde

(1.klasse og yngre må ha med ein vaksen)

 

OBS!     Sjå Kunstgras Reed: torsdag kl.18.00-19.30 basistrening, inntil snø på Utvikfjellet.

(Blir flytta til måndager frå november)