Treningstider vinter 2017/2018

Gymsal Byrkjelo & Stadionbygget

Mandag:

15.00-16.00 Sterk og stødig 75+ Marit Kleppe m.fl.

17.00-19.00 Breim skulemusikk

Tysdag:

20.00-21.15 Fotball Old boys Jon Fossheim

Onsdag:

17.00-18.00 Nøstetrim 3-5 år Inger Berit Skinlo, Silje Flølo

19.00-20.30 Sirkeltrening Reidar Moldestad

Torsdag:

19.30-20.30 Basistrening 10 år og eldre

Fredag:

18.00-23.00 Idrettsklubben Sjå eiga side for vaktoppsett

 

Idrettsskulen: sjå eiga nettside

Spinning: Sjå nettsida

 

Gymsal Reed:

Tirsdag:

18.00-19.30 Basistrening G/J 10 år og eldre Grete Aa Sandal

Fredag:

18.00-19.30 Innebandy Kai Petter Sårheim m.fl.

 

Breimshallen:

Mandag:

20.00-22.00 Volleyball Herrar Kjell Bijsterbosch

Onsdag:

16.30-17.30 Handball G7/8 Anne Svangtun, Grete Aa Sandal, Ranveig Fugle

17.30-18.30 Handball J9 Anne Svangtun, Camilla Heggen

Torsdag:

17.00-19.00 Seniordans Anni Felde

Fredag:

17.30-18.30 Handball J8/9 Lena Gimmestad Støyva, Kathrin Stokke

 

 

Trivselshagen:

Mandag:

17.30-19.00 Handball J13 Tina Olafsen Pedersen, Gro Hjelle, Jannike Felde

Tysdag:

18.00-19.30 Handball J10 Bente Egge Søvde, Gro Hjelle

18.00-19.30 Handball G9/10 Jannike Felde

18.00-20.00 GFIL Løpstrening (UTE) 

Onsdag:

17.30-19.00 Handball J13 Tina Olafsen Pedersen, Gro Hjelle, Jannike Felde

19.00-20.30 Handball G14  John Inge Sørland, Tina Eide

Torsdag:

17.30-19.00 GFIL Løp/Kast/Hopp (INNE)

Fredag:

16.00-17.00 Handball G14  John Inge Sørland, Tina Eide


Breimsbygda studio – i form på 1-2-3

Mandag:

18.00-19.00 Opa trening  5.kl og eldre m/instruktør

19.00-21.00 Opa trening  m/instruktør

Fredag:

17.00-18.00 Opa trening  5.kl og eldre m/instruktør

 


Kunstgrasbana

Måndag:

18.00-19.00 Basistrening 10år og eldre Grete Aa Sandal

Onsdag:

19.00-20.00 Styrke/intervall Marita Sårheim

Søndag:

17.00-18.30 Trening på tvers (8-16 år) Pål Sandal m.fl.

 

Fotball: Sjå nettsida

 

Ski (Utvikfjellet) oppstart etter jul

Mandag:

18.00-19.15  Fjordpipe skiskule langrenn Anders Felde

Tysdag:

18.00-20.00  Trening alpin Anders Felde

Torsdag:

18.30-20.00  Fjordpipe skiskule alpint Anders Felde

 

OBS! Sjå Kunstgras Reed: måndag kl.18.00-19.15 Barmark alpin

 

NB! Det kan kome endringar i timeplanen!